3D illustrasjon av bygg B
Eierleilighet, Drøbak

Villa Sogsti, leil. B203 - Skogveien 37

kr 4 900 000,-

Ny og påkostet 2-roms i 2. etasje med vestvendt balkong - moderne standard i attraktive Villa Sogsti

Detaljer

Prisantydning
4 900 000,-
Omkostninger
26 300,-
Totalsum
4 926 300,-
Internt bruksareal
48.8
BRA
51.3
Eksternt bruksareal
2.5
Balkong/Terasse
11.3
Eiendomstype
Eierleilighet
Eierform
Eierseksjon
Byggeår
2026
Kommune
Frogn
Fellesutgifter
2450,- pr. mnd

Visninger

Torsdag 21. mai

Kl. 13:30 - 14:30

Meld deg på visning
Kart over eiendommens beliggenhet

Kort om boligen

Velkommen til Villa Sogsti - et nytt og attraktivt boligprosjekt med høy standard, beliggende høyt og fritt på Sogsti, like utenfor Drøbak sentrum. Her bor du i rolige omgivelser med kort vei til sjøen, koselige gater, kafeer, butikker og byliv. Drøbak byr på ekte småbysjarm, rikt kulturliv og fantastiske rekreasjonsmuligheter året rundt. Denne moderne 2-roms leiligheten ligger i 2. etasje og har en romslig vestvendt balkong med gode solforhold. Leiligheten er malt i fargen Complexion og har glassdør mellom entré og stue som gir et elegant og lyst uttrykk. Kjøkken fra Norema, modell Hedy beige, med benkeplate i Delaware stein og sort kjøkkenarmatur. Hvitevarer fra Siemens. Badet er oppgradert med dusjbatteri, garnityr og servantarmatur. Ferdigstilles i perioden februar til april 2027.