Velkommen til en meget delikat hjørneleilighet i 3. etasje
Eierleilighet, Kolbotn

Ormerudveien 14A

kr 6 750 000,-

Sentrumsnær endeleilighet i 3.etg| Oppgradert standard| God takhøyde| Overbygd balkong| Stor kjellerbod| P-plass m/lader

Detaljer

Prisantydning
6 750 000,-
Omkostninger
170 100,-
Totalsum
6 920 100,-
Internt bruksareal
68
BRA
76
Eksternt bruksareal
8
Balkong/Terasse
17
Eiendomstype
Eierleilighet
Eierform
Eierseksjon
Byggeår
2018
Kommune
Nordre Follo
Fellesutgifter
3540,- pr. mnd
Energikarakter
B - Grønn

Visninger

Søndag 31. mai

Kl. 11:00 - 12:00

Mandag 1. juni

Kl. 15:00 - 16:00

Meld deg på visning
Kart over eiendommens beliggenhet

Kort om boligen

MEGET PEN OG DELIKAT LEILIGHET FRA 2018 MED RUSLEAVSTAND TIL KOLBOTN SENTRUM God internbeliggenhet, 3.etasje med utsikt og kveldsol. Bygget har heis og callinganlegg. Vestvendt frontbalkong på hele 17 kvm, overbygd med el. markise, tregulv og glassrekkeverk. Felles takterrasse med panorama utsikt og sol fra morgen til kveld. Nyere leilighet med meget gode kvaliteter på utstyr og innredning - flytt rett inn standard ! Vannbåren gulvvarme - oppvarming og varmtvann er inkludert i felleskostnadene. Sameiet eier Villa Briskekjær med festlokale og gjesteleilighet. Man behøver ikke dra til Oslo for en kveld ute - i Kolbotn sentrum er det flere restauranter og konsertsal med hyppige besøk av kjente artister. Alt du trenger ligger kun en spasertur unna. Velkommen på visning.