Kun kort gange til Kolbotn stasjon og Kolbotn Torg
Eierleilighet, Kolbotn

Ormerudveien 3D

kr 5 490 000,-

2-Roms toppleilighet - romslig takhøyde - ingen gjenboere - stor solrik vest-vendt balkong - Heis

Detaljer

Prisantydning
5 490 000,-
Omkostninger
138 600,-
Totalsum
5 628 600,-
Internt bruksareal
60
BRA
62
Eksternt bruksareal
2
Balkong/Terasse
10
Eiendomstype
Eierleilighet
Eierform
Eierseksjon
Byggeår
2024
Kommune
Nordre Follo
Fellesutgifter
3115,- pr. mnd
Energikarakter
C - Grønn

Visninger

Tirsdag 26. mai

Kl. 15:00 - 16:00

Meld deg på visning
Kart over eiendommens beliggenhet

Kort om boligen

Leiligheten har ingen gjenboere og har svært attraktiv beliggenhet på Kolbotn. Den generøse takhøyden og de gode lysforholdene skaper en eksklusiv atmosfære. Leiligheten fremstår som ubrukt, og gir deg alle fordelene ved å kjøpe nytt, høy teknisk standard og forutsigbare kostnader. Kjøkkenet fra Sigdal er fullt utstyrt med integrerte hvitevarer, og bad med delikat standard med gulvvarme og takdusj. Soverommet har tilknyttet walk-in closet, som gir gode oppbevaringsmuligheter uten å gå på bekostning av romfølelsen Leiligheten er utstyrt med vannbåren gulvvarme, balansert ventilasjon og fjernstyrt solskjerming, løsninger som gir høy komfort. Sameiet har fellesrom med kjøkken for leie. En unik sjanse til å sikre seg toppleilighetskvaliteter i komprimert format