Velkommen til Finstadveien 16C!
Rekkehus, Ski

Finstadveien 16C

kr 5 990 000,-

Flott rekkehus med bad fra 2015 og kjøkken fra 2012 - 2 stuer og 3 soverom - Solrike uteplasser - Garasje - Barnevennlig

Detaljer

Prisantydning
5 990 000,-
Omkostninger
158 950,-
Totalsum
6 148 950,-
Internt bruksareal
140
BRA
162
Eksternt bruksareal
22
Balkong/Terasse
34
Eiendomstype
Rekkehus
Eierform
Eiet
Byggeår
1972
Kommune
Nordre Follo
Energikarakter
D - Gul

Visninger

Søndag 31. mai

Kl. 12:30 - 13:30

Mandag 1. juni

Kl. 15:30 - 16:30

Meld deg på visning
Kart over eiendommens beliggenhet

Kort om boligen

Velkommen til Finstadveien 16C! Eiendommen har en meget barnevennlig beliggenhet med gode og trygge indre veier mellom rekkehus og atriumhus. Flere gode lekeplasser rett i nærheten. Bussholdeplass ca. 200 meter fra boligen og kort vei til dagligvarebutikk. Ellers kort vei til Ski sentrum og Follobanen som tar deg til Oslo S på 12 minutter. Boligen går over 3 plan og noen høydepunkter er; - 2 bad, hvorav ett fra 2015. - Kjøkken fra 2012. - 2 stuer og 3 soverom. - Varmepumpe. - Østvendt terrasse ved inngangsparti og vestvendt terrasse ved hagen. Deilig og solrike uteområder. - God lagringsplass i bolig og i garasje. - Godt nabolag og trygt, barnevennlig område med lekeplass utenfor døren. - Garasje i rekke fra 2018. Installert elbillader. Velkommen til en hyggelig visning!